top of page

Kurumsal gayrimenkul (CRE), bir şirketin kendi operasyonel amaçları için kullandığı gayrimenkuldür. Şirketlere; çalışanları barındırmak, ürünleri üretmek ve dağıtmak için verimli bir ortam sağlar ve pazara hizmet sağlar. Kurumsal gayrimenkul, ofis tesisleri, veri merkezleri, üretim tesisleri, lojistik merkezleri, şirket genel merkezleri, dağıtım tesisleri, perakende mağazaları ve oteller gibi tüm mülk, arazi ve bina sınıflarını etkiler (CoreNet Global).

İstanbul’da kurulan CRESC, Kurumsal Gayrimenkul Çözümleri ve Danışmanlığı konularında herhangi bir coğrafi veya fikri sınır gözetmeyen iş ortağınızdır.

Konusunda uzman danışmanlarımız ile size, gayrimenkule ilişkin tüm ihtiyaçlarınıza yönelik anahtar teslimi veya her türlü kesitsel/modüler çözümler sunuyoruz.

CRESC kuruluşunuzun mali kaynaklarını itibarlı şekilde yönetir.

Deneyimli gayrimenkul hizmetleri yöneticileri olan danışmanlarımız ile size tam destek vermek için buradayız ve evet, ihtiyaçlarınızı biliyoruz!

Referansımız sadece şirketinizin logosu değil; daha ziyade iş başarısının ve müşteri memnuniyetinin tadı, yani uzun vadeli iş birlikteliğimizdir…

Yedi tepe üzerine kurulmuş bir şehir olan İstanbul gibi biz de işimizin temelini oluşturan aşağıdaki yedi değere sahibiz. 

Degerler_seffaf.png
bottom of page